^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Czy wiesz, że na zdrowy styl życia składa się kilka ważnych elementów?

Po pierwsze: codzienne oczyszczanie organizmu, odżywianie go na poziomie komórki, oraz dobra antyoksydacja (sprzątanie), czyli pozbywanie się wszelkiego                                rodzaju "śmieci"

Dlaczego? Bo żyjemy w czasach, w których żywność nie jest w stanie dostarczyć naszym komórkom odpowiedniej ilości składników odżywczych, bo żyjemy w zatrutym środowisku, bo chcąc cieszyć się życiem w zdrowiu, oprócz tego, że świadomie wybierając produkty spożywcze musimy pamiętać o dostarczaniu z zewnątrz wartości odżywczych, najlepiej w formie żywności biologicznie czynnej (ja  stosuję z powodzeniem ziołowe produkty Nature's Sunshine Products)

Po drugie: spożywanie tylko filtrowanej wody, oczyszczonej z substancji toksycznych i trucizn, które są obecne zarówno w wodzie kranowej, jak i butelkowanej.                              Najlepszym rozwiązaniem są domowe stacje oczyszczania wody, które na stałe montujemy w swojej kuchni. To rozwiązanie jest również rozwiązaniem                         najtańszym i najbardziej wygodnym.

Po trzecie: codzienna aktywność fizyczna, nawet 20 minutowy szybki spacer, która to zachowuje organizm w dobrej kondycji, pomaga zadbać o układ limfatyczny.

Po czwarte: właściwa dieta, w której wybieramy jak najmniej przetworzone produkty, włączamy dobre tłuszcze w odpowiedniej ilości jednocześnie ograniczając                                węglowodany, w tym pszenicę.

Jeżeli interesuje Cię życie w zdrowiu w zgodzie z Naturą i chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam na mój blog www.malgorzatazawila.pl oraz zapraszam do kontaktu.

 
 

 

                                                     

       

 

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem